GOKiR Mszana - Nest7
56827
single,single-portfolio_page,postid-56827,qode-core-1.0,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,pitch-ver-1.6, vertical_menu_with_scroll,grid_1300,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive

GOKiR Mszana

GOKiR Mszana wydaje się typowym ośrodkiem kultury jakich wiele w gminach i miasteczkach całej Polski. Nic bardziej mylnego. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Dyrektora – Ośrodek Kultury działający w Gminie Mszana już dawno stał się wzorem do naśladowania dla wielu podobnych instytucji w całym kraju.

GOKiR Mszana prowadzi wiele projektów dla mieszkańców, przez co potrzebował rozbudowanej platformy komunikacyjnej w postaci strony internetowej. Ogromny nacisk położyłem na funkcjonalność oraz przejrzystość informacji. Ważnym elementem strony było stworzenie systemu kalendarza wydarzeń, aktualności z podziałem na miejscowości oraz rozbudowanych galerii zdjęć.

Dla GOKiR Mszana wykonałem rozbudowaną stronę Internetową, aplikację do zarządzania rezerwacjami oraz dedykowane narzędzie do powiadomień SMSowych.